Kino Přelouč http://www.kicmp.cz Kino Přelouč cs Sobota, 27 lis 2010 23:00:52 +0100 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss JEDINĚ TEREZA http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 24 Sep 2021 19:30:00 +0200 ZBOŽŇOVANÝ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 25 Sep 2021 19:30:00 +0200 CROODSOVI: NOVÝ VĚK http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 26 Sep 2021 16:00:00 +0200 CESTA DOMŮ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Wednesday, 29 Sep 2021 19:30:00 +0200 NENÍ ČAS ZEMŘÍT http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 30 Sep 2021 19:30:00 +0200 ZÁTOPEK http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 01 Oct 2021 19:30:00 +0200 ZRCADLA VE TMĚ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 02 Oct 2021 19:30:00 +0200 KRÁLÍČEK PETR BERE DO ZAJEČÍCH http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 03 Oct 2021 16:00:00 +0200 NENÍ ČAS ZEMŘÍT http://www.ksmp.cz/kino/program/ Wednesday, 06 Oct 2021 19:30:00 +0200 KAREL http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 07 Oct 2021 19:30:00 +0200 JEDINĚ TEREZA http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 08 Oct 2021 19:30:00 +0200 KAREL http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 09 Oct 2021 19:30:00 +0200 MIMI ŠÉF: RODINNÝ PODNIK http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 10 Oct 2021 16:00:00 +0200 KAREL http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 14 Oct 2021 19:30:00 +0200 LÁSKA NA ŠPIČKÁCH http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 15 Oct 2021 19:30:00 +0200 VENOM 2: CARNAGE PŘICHÁZÍ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 16 Oct 2021 19:30:00 +0200 100% VLK http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 17 Oct 2021 16:00:00 +0200 50. VÝROČÍ TESLY PŘELOUČ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Wednesday, 20 Oct 2021 19:30:00 +0200 MILAN KUNDERA: OD ŽERTU K BEZVÝZNAMNOSTI http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 21 Oct 2021 19:30:00 +0200 MINUTA VĚČNOSTI http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 22 Oct 2021 19:30:00 +0200 DUNA http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 23 Oct 2021 19:30:00 +0200 MYŠI PATŘÍ DO NEBE http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 24 Oct 2021 16:00:00 +0200 KURZ MANŽELSKÉ TOUHY http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 30 Oct 2021 19:30:00 +0200 DRAČÍ ZEMĚ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 31 Oct 2021 16:00:00 +0100