Kino Přelouč http://www.kicmp.cz Kino Přelouč cs Sobota, 27 lis 2010 23:00:52 +0100 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss SKLENĚNÝ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 24 Jan 2019 19:30:00 +0100 CENA ZA ŠTĚSTÍ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 25 Jan 2019 19:30:00 +0100 HUSÍ KŮŽE 2: UKRADENÝ HALLOWEEN http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 26 Jan 2019 19:30:00 +0100 RAUBÍŘ RALF A INTERNET http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 27 Jan 2019 16:00:00 +0100 ŽENY V BĚHU http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 31 Jan 2019 19:30:00 +0100 ÚNIKOVÁ HRA http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 01 Feb 2019 19:30:00 +0100 ŽENY V BĚHU http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 02 Feb 2019 19:30:00 +0100 OVEČKY A VLCI: VELIKÁ BITVA http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 03 Feb 2019 16:00:00 +0100 METALLICA - KONCERT V NIMES http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 07 Feb 2019 19:30:00 +0100 BOHEMIAN RHAPSODY http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 08 Feb 2019 19:30:00 +0100 NA STŘEŠE http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 09 Feb 2019 19:30:00 +0100 LEGO® PŘÍBĚH 2 http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 10 Feb 2019 16:00:00 +0100 NARUŠITEL http://www.ksmp.cz/kino/program/ Wednesday, 13 Feb 2019 19:30:00 +0100 LÉTO S GENTLEMANEM http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 14 Feb 2019 19:30:00 +0100 POTOMEK http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 15 Feb 2019 19:30:00 +0100 LÉTO S GENTLEMANEM http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 16 Feb 2019 19:30:00 +0100 ALITA: BOJOVÝ ANDĚL 3D http://www.ksmp.cz/kino/program/ Wednesday, 20 Feb 2019 19:30:00 +0100 MARIE, KRÁLOVNA SKOTSKÁ http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 21 Feb 2019 19:30:00 +0100 NA STŘEŠE http://www.ksmp.cz/kino/program/ Friday, 22 Feb 2019 19:30:00 +0100 ÚHOŘI MAJÍ NABITO http://www.ksmp.cz/kino/program/ Saturday, 23 Feb 2019 19:30:00 +0100 JAK VYCVIČIT DRAKA 3 http://www.ksmp.cz/kino/program/ Sunday, 24 Feb 2019 16:00:00 +0100 VŠECHNO NEJHORŠÍ 2 http://www.ksmp.cz/kino/program/ Thursday, 28 Feb 2019 19:30:00 +0100