KSMP kalendář akcí http://www.kicmp.cz Kalendář akcí Kulturní a informační centrum města Přelouče cs Sobota, 27 lis 2010 22:27:10 +0100 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss ALOIS TOPIČ A DALŠÍ CESTOVATELÉ Z PŘELOUČSKA http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Thursday, 07 May 2020 00:00:00 +0200 místo konání: , vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 05 Aug 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 12 Aug 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 19 Aug 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 26 Aug 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 02 Sep 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 09 Sep 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 16 Sep 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 23 Sep 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč ANI ZA MILION http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Thursday, 24 Sep 2020 19:00:00 +0200 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 280 / 250 Kč FARMÁŘSKÉ TRHY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 30 Sep 2020 09:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč PHJ 2020 - ORIG. PRAŽSKÝ SYNKOPICKÝ ORCHESTR http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 07 Oct 2020 19:00:00 +0200 místo konání: Občanská záložna Přelouč, vstupné: 300 Kč VĚRA MARTINOVÁ A SKUPINA MERITUM http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Thursday, 22 Oct 2020 19:00:00 +0200 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 330 / 300 Kč NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Monday, 02 Nov 2020 19:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 300 / 280 Kč MORAVANKA http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 25 Nov 2020 19:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 240 / 220 Kč