KSMP kalendář akcí http://www.kicmp.cz Kalendář akcí Kulturní a informační centrum města Přelouče cs Sobota, 27 lis 2010 22:27:10 +0100 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss LETNÍ PARKET ZA ŠKOLOU http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 07 Jun 2024 20:00:00 +0200 místo konání: PŘELOUČ 2024, vstupné: Kč TRADIČNÍ LETNÍ STŘEDEČNÍ KONCERTY NA NÁMĚSTÍ http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 26 Jun 2024 19:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo náměstí Přelouč, vstupné: zdarma Kč JAHODY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 28 Jun 2024 20:00:00 +0200 místo konání: Park za školou TGM Přelouč, vstupné: 200 Kč PIVNÍ POHODA http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 06 Jul 2024 12:00:00 +0200 místo konání: Park za školou Přelouč, vstupné: ZDARMA Kč ŘEMEN / TURBO http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 19 Jul 2024 20:00:00 +0200 místo konání: PARK ZA ŠKOLOU PŘELOUČ, vstupné: Kč BRUTUS http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 16 Aug 2024 20:00:00 +0200 místo konání: Park za školou Přelouč, vstupné: Kč DABING 30.ROČNÍK UDÍLENÍ CEN FRANTIŠKA FILIPOVSKÉHO http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 21 Sep 2024 13:00:00 +0200 místo konání: MASARYKOVO NÁMĚSTÍ PŘELOUČ, vstupné: ZDARMA Kč SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Sunday, 29 Sep 2024 19:00:00 +0200 místo konání: KINO PŘELOUČ, vstupné: 400,-/360,- Kč TECHTLE MECHTLE - ALL INCLUSIVE BIBIONE http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 11 Oct 2024 19:00:00 +0200 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 470 Kč SETKÁNÍ SE ZLATOU ADAMOVSKOU A PETREM ŠTĚPÁNKEM http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 18 Oct 2024 19:00:00 +0200 místo konání: KINO PŘELOUČ, vstupné: 390,- Kč RECITÁL - KAREL PLÍHAL http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 09 Nov 2024 19:00:00 +0100 místo konání: KINO PŘELOUČ, vstupné: 470,- Kč NORMÁLNÍ DEBIL http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Sunday, 24 Nov 2024 19:00:00 +0100 místo konání: KINO PŘELOUČ, vstupné: 270,-/250,- Kč