KSMP kalendář akcí http://www.kicmp.cz Kalendář akcí Kulturní a informační centrum města Přelouče cs Sobota, 27 lis 2010 22:27:10 +0100 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss Autorská výstava obrazů MUDr. ALEŠE BUČKA http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 01 Jun 2019 14:00:00 +0200 místo konání: budova KICMP, vstupné: 30 / 15 Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 26 Jun 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 03 Jul 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 10 Jul 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč ACOUSTIC BAND + JAHODY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 12 Jul 2019 20:00:00 +0200 místo konání: LETNÍ PARKET ZA ŠKOLOU, vstupné: 100 Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 17 Jul 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 24 Jul 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč VAŤÁK ( Kabát revival) + VANAHEIM http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 26 Jul 2019 20:00:00 +0200 místo konání: LETNÍ PARKET ZA ŠKOLOU, vstupné: 100 Kč SVATOJAKUBSKÁ POUŤ http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Sunday, 28 Jul 2019 09:30:00 +0200 místo konání: , vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 31 Jul 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 07 Aug 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč KLAXON + NA3JE http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 10 Aug 2019 20:00:00 +0200 místo konání: LETNÍ PARKET ZA ŠKOLOU, vstupné: 100 Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 14 Aug 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 21 Aug 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 28 Aug 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč 12. ROČNÍK RALLYE ŽELEZNÉ HORY http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 31 Aug 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 04 Sep 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 11 Sep 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč Tvrze a tvrziště na Přeloučsku ve středověku a novověku http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Tuesday, 17 Sep 2019 18:00:00 +0200 místo konání: přednáškový sál KICMP, vstupné: 40 Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 18 Sep 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč DABING - 25. ročník http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 21 Sep 2019 13:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč FARMÁŘSKÉ TRHY V PŘELOUČI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 25 Sep 2019 08:00:00 +0200 místo konání: Masarykovo nám., vstupné: Kč NATĚRAČ - bláznivá komedie http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Thursday, 17 Oct 2019 19:00:00 +0200 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 220/200 Kč Pohanský věk a počátky křesťanství v pověstech Přeloučska http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Tuesday, 29 Oct 2019 18:00:00 +0100 místo konání: přednáškový sál KICMP, vstupné: 40 Kč KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Friday, 08 Nov 2019 19:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 170/150 Kč