KSMP kalendář akcí http://www.kicmp.cz Kalendář akcí Kulturní a informační centrum města Přelouče cs Sobota, 27 lis 2010 22:27:10 +0100 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss BUDOVÁNÍ A DEMOLICE http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Monday, 09 Sep 2019 00:00:00 +0200 místo konání: budova KICMP, vstupné: Kč OD SAMETOVÉ REVOLUCE PO VZNIK MĚSTSKÉHO ÚŘADU http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Tuesday, 15 Oct 2019 00:00:00 +0200 místo konání: , vstupné: Kč VÁNOČNÍ POHÁDKA http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Sunday, 08 Dec 2019 10:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 70 Kč NEJEN O VÁŽKÁCH NA PŘELOUČSKU http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Tuesday, 10 Dec 2019 18:00:00 +0100 místo konání: přednáškový sál KICMP, vstupné: 40 Kč VĚNEČEK http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Saturday, 14 Dec 2019 18:00:00 +0100 místo konání: Sokolovna Přelouč, vstupné: Kč J. B. FOERSTER http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Sunday, 15 Dec 2019 18:00:00 +0100 místo konání: Občanská záložna Přelouč, vstupné: 50 Kč VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Monday, 23 Dec 2019 18:00:00 +0100 místo konání: před Občanskou záložnou, vstupné: Kč NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 01 Jan 2020 18:00:00 +0100 místo konání: Park za školou T.G.M., vstupné: Kč NOVOROČNÍ KONCERT http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 08 Jan 2020 19:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 100 Kč O STATEČNÉM KOVÁŘI MIKEŠOVI http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Sunday, 19 Jan 2020 16:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 70 Kč ÚSMĚVY JAROMÍRA HANZLÍKA http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Thursday, 23 Jan 2020 19:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 150 Kč TANČÍRNA http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Wednesday, 05 Feb 2020 19:00:00 +0100 místo konání: KINO Přelouč, vstupné: 290 Kč ORIGINÁLNÍ PRAŽSKÝ SYNKOPICKÝ ORCHESTR http://www.ksmp.cz/kalendar-akci/ Tuesday, 07 Apr 2020 19:00:00 +0200 místo konání: Občanská záložna Přelouč, vstupné: 300 Kč